SARAP - Slovenská asociácia spoločností v oblasti liekovej regulácie bol založený Zakladateľskou zmluvou o založení záujmového združenia právnických osôb dňa 25.04. 2002. Dňa 15.05. 2002 nadobudlo právoplatnosť rozhodnutie Krajského úradu v Bratislave o zápise združenia SARAP do registra záujmových združení právnických osôb s IČOm 36065757. Dňa 22.12.2005 nadobudla právoplatnosť zmena rozhodnutia Krajského úradu v Bratislave, odvtedy SARAP funguje na novej adrese a pod novým predsedníctvom.
Cieľom Združenia je podporovať a zabezpečovať spoločné záujmy svojich členov v oblasti liekovej regulácie. Je to profesné združenie, v ktorom sú jednotlivé právnické osoby zastúpené pracovníkmi z oblasti registrácie liekov.
SARAP je nezisková organizácia, ktorá získava financie len z členských príspevkov a z prípadných sponzorských príspevkov. Získané finančné prostriedky sa využívajú na hradenie rôznych vzdelávacích akcií (diskusné fóra, školenia, workshopy).
Od roku 2002 sa pod hlavičkou združenia SARAP uskutočnilo niekoľko workshopov a viacero stretnutí zástupcov SARAPu so zástupcami Ministerstva zdravotníctva SR a Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv za účelom riešenia aktuálnych problémov v oblasti registrácie liekov. SARAP hodlá v tejto aktivite pre svojich členov naďalej vyvíjať maximálne úsilie.

Akékoľvek otázky alebo pripomienky k fóru zasielajte na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Podkategórie